Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde artan rekabet koşulları ile müşteri memnuniyeti ve mutluluğu işletmeler için başarıya giden yolda olması gereken en önemli kavramlar haline gelmiştir. Mobya markası için benimsediği bu kavramlar çerçevesinde ilke ve değerlerinde en önemli etken olarak belirlemiştir. Firmamız bünyesinde satışa sunulan tüm hareketli koltuk modellerinde müşterilerine karşı kaliteli ürün seçenekleri ile müşteri memnuniyeti öncelikli olarak hizmet vermektedir.

 

İnternet sitemizden online alışveriş veya instagram sayfamız üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve görüşleriniz için  destek@altinburo.com.tr mail adresinde e-posta gönderebilir, www.mobya.com.tr websitesi adresimizde iletişim formunu doldurabilir veya 0332 346 19 10 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 

 

Müşterilerimizin belirtmiş olduğumuz iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçmesi halinde soru ve görüşleriniz ilgili birimimiz ile paylaşılarak sorularınıza cevap ve görüşleriniz için gerekli aksiyonlar mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılacaktır. 


TEKLİF FORMU